maandag 13 maart 2017

Eindstand C-competitie 2016-2017 bekend

De eindstand in de C-competitie is bekend (zie hieronder)
De nummers 1 tot en met 4 promoveren, de nummers 25 en lager degraderen. SWNZ zwemt dus ook volgend seizoen in de C-competitie.


C-klasse

Competitie: 
Nr.ClubDepotRonde 1Ronde 2Ronde 3Ronde 4Ronde 5Totaal
1De Dinkel 204-2045664,395064,515198,575097,560,0021025,03
2OEZA08-0215686,535162,175284,315157,460,0021290,47
3LZ & PC De Haaien06-0105749,325249,945336,415273,180,0021608,85
4Ed-Vo08-0475858,635224,695406,665202,570,0021692,55
5MSV-Zeemacht08-0355762,905308,605397,225235,140,0021703,86
6Argo13-0035835,425259,325363,865254,370,0021712,97
7Tempo13-0365806,445378,465404,995266,390,0021856,28
8De Dommelbaarzen13-0165853,455289,345487,065238,190,0021868,04
9WZK Zwemmen10-0515821,485373,895448,005257,660,0021901,03
10Zwemlust-den Hommel06-0305886,185357,745469,165287,850,0022000,93
11RZ14-0215868,035273,845567,345295,080,0022004,29
12De Bevelanders12-0205926,945354,475473,455256,790,0022011,65
13De Meer05-0735860,745370,055447,905334,590,0022013,28
14Zeester-Meerval13-0805956,975365,175423,165288,210,0022033,51
15ZPCA Eemsrobben (SG)01-0555770,505291,015725,035253,950,0022040,49
16ZPC Woerden06-0615918,435352,445482,535301,160,0022054,56
17ZVDO'7413-0625873,555389,055474,105409,150,0022145,85
18Wijchen05-0555935,025337,895568,625405,190,0022246,72
19SWNZ (SG)13-0865988,195474,595481,475343,910,0022288,16
20SBC200013-0986045,355307,465571,505375,280,0022299,59
21Zoetermeer10-0415966,495414,215524,385415,150,0022320,23
22DWT08-0075889,625465,795585,365420,650,0022361,42
23ZPB H&L Productions11-0465961,705465,205613,965360,060,0022400,92
24Aqua'6803-0035913,355462,145574,095452,860,0022402,44
25De Geul11-0075986,195462,595570,545488,390,0022507,71
26Merlet13-0256053,615369,615821,245407,490,0022651,95
27RZL14-0286004,515511,575612,365536,340,0022664,78
28De Otters Het Gooi07-0506113,665585,285715,625650,240,0023064,80
29OZ&PC04-0186159,585573,195643,615805,560,0023181,94
30DIO13-0156208,505621,805860,135669,410,0023359,84